Vážené dámy, po Vašem příchodu do našeho salonu Vás čeká jako první konzultace a vlasová diagnostika. Po výběru vhodné služby a úpravy Vašich vlásků Vám také doporučíme jak se o vlasy starat a upravovat je také v domácí péči. Nedílnou součástí je také doporučení na vhodnou vlasovou kosmetiku, kterou si u nás v salónu můžete také zakoupit.

V našem salónu pracujeme výhradně s kvalitní francouzskou značkou ĽORÉAL PROFESSIONNEL PARIS

Nabízíme službu BARVENÍ, TÓNOVÁNÍ, RŮZNÉ ZESVĚTLOVACÍ TECHNIKY (MELÍR, BALAYAGE, CONTOURING, BABY LIGHTS, OMBRE, SOMBRE, PROSVĚTLENÍ TECHNIKOU INSTALIGHTS AJ….). DÁLE VLASOVOU PREPARACI, STAHOVÁNÍ BARVY FORMOU GUMOVÁNÍ NEBO ČIŠTĚNÍ, V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ MODERNÍ STŘIHY DLE PŘÁNÍ KLIENTKY ČI NA NAŠE DOPORUČENÍ, FOUKANOU, ŽEHLENÍ VLASŮ, HLOUBKOVÉ VLASOVÉ OŠETŘENÍ AJ…

OXIDAČNÍ BARVY

INOA – bez amoniaku, bez nežádoucí vůně, optimální šetrnost k vlasovému vláknu, krytí až do 100% bílých vlasů, nekonečná barevná síla – zářivý lesk, 6 týdnů intenzivní hydratace a výživy.

INOA SUPRÉME100% kryje bílé vlasy, potlačuje viditelnost vrásek – dvojími odlesky rozzařuje kontury zralé pleti, dodává viditelný objem oslabeným vlasům.

MAJIRELhloubkové a jednotlivé odstíny, perfektní krytí až do 100% bílých vlasů, dlouhotrvající odstín, spolehlivý výsledek, zesvětlení až o 1-3 tóny.

LUOCOLORpřirozený reliéf a pohyb ve vlasech, péče a jedinečný lesk díky technologii Nutrishine, krytí do 70% bílých vlasů, zesvětlení až o 2,5 – 3 tóny.

JEMNÉ BARVY BEZ AMONIAKU

DIA LIGHT – první barva tón v tónu s technologií acid. Efekt znovuoživení vlasového vlákna, zářivé odlesky, vinylový lesk, jedinečná jednolitost odstínu i na zcitlivělých vlasech, ideální pro oživení i korekturu barevného výsledku. Bez amoniaku.

DIA RICHESSE – sytý odstín tón v tónu s maximální sílou, dokonalejší krytí až do 70% bílých vlasů, syté, hluboké odlesky, výjimečná hebkost, ideální pro první službu barvení a intenzivní dodání odlesků.

DIA RICHESSE HI-VISIBILITY – krémová barva tón v tónu s přímými barvivy, ideální na tmavé přírodní výšky tónů, krytí až do 50% bílých vlasů, výrazné, zářivé odlesky, bez amoniaku.

ZESVĚTLOVACÍ TECHNIKY

BLOND STUDIO – kompletní řada zesvětlujících produktů obsahuje pudr, pastu i olej. Sunkissed Lightening olej bez amoniaku zesvětluje přírodní vlasy za méně než 30 minut až o 2 tóny., Pudry Vám poskytnou vysoký stupeň zesvětlení a pomohou při kreativních technikách melírování i během aplikace na volném vzduchu. Platinium zesvětlující pasty vynikající rychlím účinkem. Díky svému šetrnému složení poskytují vlasům optimální zesvětlení a lesk, obsahují pečující složky bílý včelí vosk a Nutricide technologii.

SMARTBOND

Smartbond chrání vlasové vazby a dlouhodobé posiluje vlasové vlákno.Základem účinnosti systému je spojení kyseliny maleinové s vybranými účinnými látkami jakou jsou Ceramidy a Polymery. Spolu tak dokonale chrání, posilují a znovuobnovují keratinová vlákna.Jednotlivá keratinová vlákna jsou spojena pevnými disulfidovými vazbami a pohyblivými ionickými a hydrgenovými vazbami. Tyto vazby mohou být během barvení nebo odbarvování narušeny nebo zcela zničeny. Vlas je pak zcitlivělý a hrubý. Smartbond chrání pevné vazby při samotném barvení/odbarvování a díky odstranění nežádoucích iontů umožňuje obnovu slabých vazeb.Smartbond má také přednost jako záchrana před nůžkami v případě zcitlivělých a ztenčených vlasů v délkách. Smartbond vytvoří nové vazby uvnitř vlasu.

PREPARACE – svůdné a přirozené vlny. Posilující preparace s dlouhodobým efektem, okamžitý a viditelný výsledek technologie G pro posílení vlasového vlákna… (přírodní vlasy, zcitlivělé vlasy, velmi zcitlivělé vlasy).

PÉČE (VITAMINO COLOR, LUMINO CONTRAST, VOLUMETRY, ABSOLUT REPAIR LIPIDUM, LISS UNLIMITED, SILVER, MYTHIC OIL, PRO-FIBER, SERIOXYL AJ….

STYLING (pracujeme s kompletní řadou produktů pro vytvoření různých stylingů pro všechny typy vlasů: VOLUME, FIX, DUAL STYLERS, WILD STYLERS, HOLLYWOOD WAWES ATD..)

ŽEHLENÍ (pracujeme s parní žehličkou STEAMPOD a k ní určenými produkty pro obnovu a hloubkové vyplnění vlasů s technologií PRO-KERATIN).